Zostań twarzą Innova-Med!
Piątek 18.06. godz. 9:00-16:00

W piątek, 18. czerwca, w godz. 9:00-16:00, Centrum Medyczne Innova-Med zaprasza Panie w wieku 18-35 lat do wzięcia udziału w kampanii promującej gabinet medycyny estetycznej. Jeśli zgodzisz się na wykorzystanie Twojego wizerunku "przed" i "po" zabiegu zapłacisz tylko za koszt preparatu (350 zł/ 1 ml). Wszystkie zabiegi wykona bardzo doświadczony lekarz Aleksandra Bogaczewicz.

Zgłoś się już teraz!

tel. 699-712-502 | Email kontakt@innova-med.pl

… lub skorzystaj z formularza poniżej!

  Lekarz wykonujący zabiegi

  lek. Aleksandra Bogaczewicz

  Medycyna Estetyczna

  Wykorzystywany preparat

  Wykorzystane będą preparaty renomowanej marki NEAUVIA – bezpieczne, skuteczne i gwarantujące najwyższą jakość!

  Odpłatność po stronie modelki: 350 zł/ 1 ml

  Jak do nas trafić?

  Osoby korzystające z nawigacji Map Google uprzejmie prosimy o użycie tego linku, wskazującego dokładne położenie naszej przychodni.

  Nasza przychodnia mieści się przy ulicy Bronikowskiego 1/10a w Warszawie. Jej dokładne położenie zaznaczone jest na mapie poniżej. Po wjechaniu od strony ul. Wąwozowej i przekroczeniu bramy osiedla, należy kierować się na północ, w stronę Biura Terenowego ZUS Warszawa-Ursynów. Po lewej stronie miniecie Państwo oddział Banku Millennium. Należy przemieszczać się dalej na północ, wzdłuż ściany budynku i skręcić w lewo przy pierwszej sposobności. Wejście do przychodni znajduje się naprzeciw sklepu Żabka. Przed przychodnią dostępne są miejsca parkingowe.